1 / 5
Patrick P.
Patrick P.
Patrick P.
Patrick P.
Patrick P.
Patrick P.
Elitekok

Patrick P.

Bib gourmand kokIværksætter
4,63 (485)
Elitekok
18 menuer
Medlem siden 2020
Bor i Charlottenlund
De 1 % bedst rangerede kokke
Denne kok er højt rangeret baseret på gæsternes omtaler og kokkens pålidelighed.
Erfaring fra Bib Gourmand-restauranter
Erfaring fra Bib Gourmand-restauranter
Denne kok har arbejdet på nogle af verdens bedste restauranter.

Om kokken

Jeg hedder Patrick og jeg er 25 år gammel.
Jeg har lavet private dining i 2 år og står bag Firmaet PS Gastro.
Jeg er udlært fra Frankrig og haft et par forskellige elevpladser i København i starten af min elevtid.

OBS. Det er ikke muligt for mig at være tilstede til alle arrangementer, men frygt ikke fordi mit personale sætter kvalitet først lige som jeg selv.

Jeg har før min tid som selvstændig erhvervsdrivende, været køkkenchef og souschef på forskellige restauranter i København.
I PS Gastro har vi flere ansatte som elsker at give folk en fantatisk oplevelse. Vores passion er at gøre vores bedste for at jeres aften bliver en af jeres bedste.
Så send endelig en besked til mig for at booke en af PS Gastros dygtige og passionerede kokke for en fantastisk aften

Obs. Medmindre andet er aftalt er vi på adressen 30 minutter før spisetid.

Det siger kunderne om Patrick P.

Venlig
Velforberedt
Serviceminded
Ryddelig
Effektiv
Pålidelig
Svarrate: 94 %
Svartid: 2 timer

CV

Restaurant Rebel , Køkkenchef
Restaurant Rebel , Souschef
Château du Bois-Guy , Kokkeelev
Restaurant Kjøbenhavn , Kokkeelev
PS Gastro , Indehaver
Send en besked til kokken, hvis du har eventuelle spørgsmål eller for at få inspiration til dit arrangement.

Kokkens tilvalg

Kokken tilbyder følgende tilvalg, som kan tilføjes til din anmodning.

Praktisk

Mødetid
Kokken kommer på den aftalte adresse 1 time inden spisetid medmindre andet bliver aftalt.
Betaling
Vi trækker først pengene 14 dage før middagen.
Afbestillingspolitik
Fuld refundering ved afbestilling op til 7 dage før dit arrangement.
Kommuniker altid via ChefMe
For at beskytte dit hjem og din middag skal du altid kommunikere og betale igennem ChefMe. Læs mere om vores sikkerhed.
Patrick P. er Elite kok
Elite kokke på ChefMe er kokke som svarer hurtigt og holder et højt niveau over en længere periode.

Omtaler fra kunder

4,63 485 omtaler
Samlet bedømmelse
5
4
3
2
1
Maden
4,7
Værdi
4,7
Kommunikation
4,4
Forventning
4,7
AA
Alicia A.
Holbæk
Star fullStar fullStar fullStar fullStar full
·
4. juni 2026
Meget punktlig og struktureret, perfekt mad, perfekt og afslappet atmosfære, meget ordentlig.. kunne nævne meget mere! Vi nød virkelig oplevelsen og havde den bedste middag til polterabend!
AS
Alexander S.
Frederiksberg
Star fullStar fullStar fullStar fullStar full
·
1. juni 2026
Super oplevelse og en virkelig behagelig kok, der kom ud til os. Der var en god fortælling om maden og råvarerne, og maden smagte dejligt.
CB
Cecilie B. L.
Espergærde
Star full Star emptyStar emptyStar emptyStar empty
·
31. maj 2026
Normalt skriver jeg aldrig anmeldelser men jeg føler mig nødsaget til at gøre det denne gang. Vi fik ikke den mad der var blevet aftalt. Ingen kommunikation på trods af flere opfølgninger. Jeg bad ham bekræfte at han havde modtaget besked om allergener, det blev bekræftet, men der var ikke taget hensyn til det overhovedet. Det resulterede i at en af mine gæster som var vegetar måtte få en bolle med ost fra fryseren til aftensmad. Under al kritik desværre.
KA
Kate A. S.
Frederikssund
Star fullStar fullStar fullStar full Star half
·
31. maj 2026
Kvalitet og forventninger gik op i en højre enhed.
Se kokkens menuer